Stěhování

Máte se stěhovat? Je Váš manžel tak unavený, že mu chcete usnadnit práci a zároveň jej překvapit? Ano, to je výborný nápad, najmout si na stěhování právě nás a manžela překvapit tím, že když přijde z práce domů, vše bude hotovo. Věříme, že bude neskonale vděčný, že jste mu ušetřila čas a energii.

Stěhování

Ten, kdo se stěhuje často, ví, že ne vždy je to jednoduché. Pokud jste pracovně velmi vytíženi, zajisté uvítáte možnost, abychom stěhování provedli za Vás. Domluvte si schůzku s naším technikem, abyste měli představu o ceně, domluvte si termín a pak nechte vše na nás. Běžte si na nákupy, za kamarádkou, či ke kadeřníkovi, není nutné, abyste Vy či Váš manžel tahal těžké věci. Máme spoustu stěhovacích pomůcek, které nám práci usnadní. Jen se dívejte, jak za pár hodin, bydlíte jinde.

Parkovací místo

Jediné co Vás poprosíme zajistit je volné parkovací místo u Vašeho bydliště. O nic jiného se skutečně nemusíte starat. Těšte se na změnu. Rádi Vám k ní pomůžeme. Stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ je výzva. A my máme rádi výzvy.